Dlaczego warto zabudować samochód dostawczy?

Wnętrza samochodów dostawczych wykorzystywane są do transportu tak wielu różnych materiałów i towarów, że trudno byłoby stworzyć jeden uniwersalny wariant ich wykończenia gwarantujący bezpieczeństwo wszystkiego, co znajdzie się wewnątrz. Dla wielu branż idealnym sposobem na zabudowę samochodów dostawczych jest wyłożenie go od wewnątrz wysokiej jakości sklejką o grubości 6mm w klasie 2/2. Taki rodzaj sklejki gwarantuje wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, obicia, pęknięcia i obciążenia. W naszej ofercie znalazły się więc gotowe zabudowy do samochodów dostawczych różnych modeli Fiata Ducato, Citroena Jumpera, Peugeota Boxera, Renault Mastera, Opla Movano, Mercedesa Sprintera, oraz Volkswagena Craftera jak i pojedyncze elementy do samodzielnego zabezpieczenia wnętrza tych samochodów.

Zabudowa do Fiata Ducato, Citroena Jumpera, Peugeota Boxera, Renault Mastera, Opla Movano , Mercedesa Sprintera, oraz Volkswagena Craftera ze sklejki.

Elementy wykończeniowe do zabudowy samochodów dostawczych wykonane z wysokiej jakości sklejki brzozowej o grubości 6mm. To jedno z ciekawszych zastosowań dla popularnej w wielu branżach sklejki suchotrwałej. Dzięki jej wysokiej odporności na uszkodzenia a jednocześnie stosunkowo dużej plastyczności, sklejka pozwala wytłumić wnętrze naczepy samochodu dostawczego, przystosować je do przewozu różnego rodzaju towarów, ale również zagwarantować bezpieczeństwo zarówno samego samochodu, jak i wszystkiego co znajdzie się w środku. Sklejka pozwala na swobodne zabudowanie i zabezpieczenie nadkoli, ścian, sufitów i podłóg samochodów dostawczych. Ponadto, taka forma ochrony wnętrza samochodu pozwala także na przymocowanie do zabudowy elementów takich jak haki i uchwyty, które umożliwią bezpieczniejszy transport i zmniejszą ryzyko uszkodzeń samochodu i transportowanych towarów.

Zabudowa ze sklejki – jak to wygląda?

Zabudowa samochodów dostawczych rozpoczyna się od zabezpieczenia podłogi - ten element wnętrza samochodu najbardziej narażony jest na uszkodzenia przez kontakt z przewożonymi materiałami. Używa się również odpowiednich listw, aby sklejka nie pozadzierała się w miejscach szczególnie eksploatowanych, jak np. progi. Na naszej stronie znajdą Państwo zarówno gotowe zestawy zabudowy, jak i jej pojedyncze elementy (sprzedawane osobno). Taki wachlarz asortymentu pozwala na precyzyjne dostosowanie zabudowy tak, aby odpowiadało wymaganiom właściciela. Zależnie od potrzeb i specyfiki przewożonych materiałów może zaistnieć potrzeba ochorony określonych elementów lub też całościowej zabudowy samochodu dostawczego. Osoby niezdecydowane zapraszamy do kontaktu w celu rozwiania wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego zestawu.


 

W tej kategorii znajdą Państwo obicia do zabudowy samochodów dostawczych.

Wszystkie elementy zabudowy wykonane są ze sklejki 6 mm w klasie 2/2.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl