O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, dbając o jakość oraz dostępność naszych produktów. Doświadczenie z cięciem sklejki z poprzednich lat nauczyło nas jak powinien wyglądać produkt dedykowany pod laser ,dlatego też wiemy jak ważna jest jakość drzewa do tej branży. 

Poprzez jakość oferowanych udało nam się pozyskać wielu stałych i przede wszystkim zadowolonych klientów.

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Zakres naszych działań z roku na rok się poszerza i nie zamierzamy się zatrzymywać:)

Zaowocowało to 9-tym miejscem w rankingu e-gazele biznesu w roku 2019 za co serdecznie dziękujemy przede wszystkim Wam - Naszym Klientom za obdarzenie nas zaufaniem!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@sklejka-krakow.pl lub telefonicznie pod numerem +48.722217527.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Sklejka-Kraków

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl